Kurumsal
Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

ANADOLUSAN,  “Teknik Bilgi” ve “Know-How Tecrübesini” işçilik ile birleştirerek müşterileri ile paylaşmak amacı ile 2010 yılında kurulmuştur. Endüstriyel tesislerin izolasyon, iskele ve boya işleri konusunda uzmanlaşmış ve kısa sürede müşterilerinin mevcut ve gelecek projelerinde iş ortağı olarak yerine almıştır.

Genç, dinamik ve konusunda uzman teknik ekibiyle yurt içi ve yurt dışında birçok projeyi anahtar teslim başarıyla tamamlamıştır. Bölge olarak Türkiye dışında Orta Doğu ülkeleri, Rusya ve Avrupa’da faaliyet göstermektedir.

ANADOLUSAN, genç ve dinamik ekibi ile, sektörle alakalı global inovasyonları ve yenilikleri takip ederek, her yeni projede Teknik Bilgi altyapısını geliştirmeyi ve müşterilerine yenilikçi çözümler sunmayı kendine prensip edinmiştir.

Endüstriyel izolasyon, iskele ve boya konularında fark yaratacak projeleri hayata geçirmek ve bu alanlarda istihdam yaratarak ülkemiz ve dünya ekonomisine katkı sağlamak ANADOLUSAN’ın ana hedeflerinden biridir.

Edindiği altyapı ve tecrübesini, çözüm ortakları ile, müşterilerine, satış öncesi ve sonrası hizmet anlayışı ile en iyi şekilde sunarak “Çözümün Bir Parçası Olmak” ANADOLUSAN’ın ana hedefidir.

Bizden Teklif Alın!

Bizden teklif almak için formu doldurun, uzmanlarımız sizlere ulaşsın!